Dzień otwarty z Invisalign

Zapraszamy do Orto-kliniki na dzień otwarty leczenia ortodontycznego niewidocznymi aparatami Invisalign. Jeśli są Państwo zainteresowani tą metodą leczenia w tym dniu będzie można skorzystać z darmowej konsultacji ze specjalistą ortodontą. Na wizycie przedstawimy wstępną wizualizacje oraz możliwości jakie można osiągnąć nakładkami Invisalign. Dzień otwarty odbędzie się 28.05.2021 w celu umówienia się na wizyte prosimy o telefon 517189809.

Czym jest Invisalign?

Uśmiech zmienia wszystko

Twoja pewność siebie. Twój wygląd. Twoje życie. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. Co więcej, nie wymaga to prawie żadnych poświęceń w codziennym życiu.

Invisalign prostuje zęby za pomocą kompletu przezroczystych, wymiennych alignerów, które są wykonywane na zamówienie – specjalnie dla twoich zębów. Każdy aligner będzie wymieniany co około dwa tygodnie, tak aby twoje zęby stopniowo przesuwały się we właściwe miejsce – dzień po dniu i milimetr po milimetrze.

Alignery Invisalign – wygodne, przezroczyste i łatwe do zdjęcia. To nowy uśmiech bez wyrzeczeń. Już ponad 3 mln osób odkryło Invisalign.

 

Proces leczenia

Plan leczenia Invisalign stworzony właśnie dla ciebie

Przed opracowaniem planu leczenia wykonamy wycisk twoich zębów, aby sprawdzić, czy można będzie je wyprostować za pomocą systemu Invisalign. Po potwierdzeniu takiej możliwości zostanie opracowany szczegółowy plan leczenia z wykorzystaniem ClinCheck®, naszego narzędzia do tworzenia wirtualnego, trójwymiarowego projektu terapii. Oprogramowanie ClinCheck prezentuje sekwencję ruchów zębów, które następują w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii możesz zobaczyć, jak powinny wyglądać twoje zęby na koniec leczenia.

 

Uśmiech na każdym kroku

Po rozpoczęciu terapii Invisalign każdy zestaw wykonanych specjalnie dla ciebie alignerów należy nosić przez około dwa tygodnie. Wraz ze zmianą kolejnych kompletów alignerów twoje zęby rozpoczną swą podróż, by stopniowo, milimetr po milimetrze, przesunąć się na planowane ostateczne miejsce.

W tym czasie niezbędne są wizyty kontrolne w naszym gabinecie, gdzie będziemy monitorować postęp leczenia i dbać o twój komfort w jego trakcie.

 

Zaprojektowane pod twój styl życia

Czas trwania terapii jest różny dla każdego pacjenta i zależy od złożoności danego przypadku. Pamiętaj, aby w rozmowie z Lekarzem omówić twoją sytuację i cele, określić najlepszy sposób zastosowania Invisalign oraz uzgodnić plany.

Więcej informacji na stronie www.invisalign.pl

 

Kontakt

Adres i godziny otwarcia

 • Adres: Kossaka 2 lok. 5, 83-000 Pruszcz Gdanski
 • Telefon: 797-863-310
 • Email: kontakt@orto-klinika.pl
 • Poniedzialek: 10.oo - 18.oo
  Wtorek: 10.oo - 18.oo
  Sroda: 10.oo - 18.oo
  Czwartek: 10.oo - 18.oo
  Piatek: 10.oo - 18.oo

Lokalizacja