Nasz zespół

   
   
Lek. stom. MACIEJ JARZĄBEK
Dni przyjęć: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek,  Piątek.

Maciej Jarząbek to absolwent Wydziału Lekarskiego II Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu z 2002 r. Staż podyplomowy w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, do 2005 roku asystent w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej GUM, autor, współautor i prelegent referatów prac z zakresu stomatologii zachowawczej. Uczestnik zagranicznych programów badawczych z zakres stomatologii we współpracy z Vrije Universiteit Brussel. Od 2005 roku prowadzi Indywidualną Praktykę Stomatologiczną, zajmuje się leczeniem endodontycznym, chirurgią endodontyczną, implantologią, protetyką, stomatologią estetyczną oraz ortodoncja.

Posiada duże doświadczenie w pracy z mikroskopem zabiegowym. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, by sprostać wymaganiom nowoczesnej medycyny i stomatologii.

Prywatnie pasjonat sportów strzeleckich, były medalista Mistrzostw Polski i Akademickich Mistrzostw Polski we wioślarstwie, pływaniu, koszykówce oraz lekkiej atletyce podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i AM w Poznaniu.

   

Kontakt

Adres i godziny otwarcia

 • Adres: Kossaka 2 lok. 5, 83-000 Pruszcz Gdanski
 • Telefon: 797-863-310
 • Email: kontakt@orto-klinika.pl
 • Poniedzialek: 10.oo - 18.oo
  Wtorek: 10.oo - 18.oo
  Sroda: 10.oo - 18.oo
  Czwartek: 10.oo - 18.oo
  Piatek: 10.oo - 18.oo

Lokalizacja